Results

    Hafkamp Groenewegen De Ronde Venen Marathon – heren

    Naam Woonplaats Tijd
    1 Roy Werner Dordrecht 2.35.24
    2 Richard Dijkhuizen Castricum 2.49.00
    3 Brent Pieterse Nieuwkoop 2.50.29

    Hafkamp Groenewegen De Ronde Venen Marathon – dames

    Naam Woonplaats Tijd
    1 Silvia Treur - De Jong Mijdrecht 3.17.31
    2 Maretha Smit Mowbray (Zuid-Afrika) 3.17.46
    3 Carlijn de Wit Amersfoort 3.31.25

    Regiobank Duomarathon Heren

    Naam Woonplaats Tijd
    1 Bertil Klootwijk/Bart van Haaren Haarlem 2.36.42
    2 Alexander Castanon Utrecht 2.37.57
    3 Patrick Stastra Amsterdam 2.39.39

    Regiobank Duomarathon Dames

    Naam Woonplaats Tijd
    1 Marlene Straathof/Sarine van Leeuwen Boskoop 3.01.27
    2 Iris Theunisse Rotterdam 3.13.35
    3 Ingeborg Couvee Aalsmeer 3.19.17

    Regiobank Duomarathon Gemengd

    Naam Woonplaats Tijd
    1 Sadie Zwikker/Martell Demarteau Bilthoven 2.58.49
    2 Nanda Clarisse Woerden 2.59.59
    3 Marko Bamo Abcoude 3.01.25

    M’s Fitness 10 km – heren

    Naam Woonplaats Tijd
    1 Jesper Slik Dordrecht 34.58
    2 Fantasia Amsterdam 36.02
    3 Ernst Jan Haselhoff Hilversum 36.06

    M’s Fitness 10 km – dames

    Naam Woonplaats Tijd
    1 Roos Gerritsen Amsterdam 39.37
    2 Pleuni Hooijman Bussum 41.19
    3 Selina Vink Utrecht 44.29

Klik hier voor de volledige uitslagen

    Hafkamp Groenewegen De Ronde Venen Marathon – heren

    Naam Woonplaats Tijd
    1 Sibrand Rinzema Utrecht 2.49.34
    2 Co Post Amersfoort 2.52.41
    3 Emile Dercksen Amersfoort 2.53.32

    Hafkamp Groenewegen De Ronde Venen Marathon – dames

    Naam Woonplaats Tijd
    1 Melanie Spruyt Nieuwerkerk aan den Ijssel 3.09.28
    2 Carla van Rooijen Uithoorn 3.25.24
    3 Miranda van Dam-Martens Rozendaal 3.27.37

    Regiobank Duomarathon

    Naam Woonplaats Tijd
    1 Rens Kok/Aron Blankestijn Utrecht 2.42.31
    2 Gabri Hoogenboom/Xavier Crolla Hazerswoude-Rijndijk 2.47.37
    3 Auke Geurts/Lars Vreugdenhil Amsterdam 2.48.57

    M’s Fitness 10 km – heren

    Naam Woonplaats Tijd
    1 Simon Gonzalez Amsterdam 34.12
    2 Erwin Reiling Hilversum ]36.49
    3 Ernst Jan Haselhoff Hilversum 37.13

    M’s Fitness 10 km – dames

    Naam Woonplaats Tijd
    1 Ellen van Dijk Harmelen 44.52
    2 Lindsay Lipsey Utrecht 44.57
    3 Christine Tanguy Amstelveen 45.41

Klik hier voor de volledige uitslagen

    Hafkamp Groenewegen De Ronde Venen Marathon – heren

    Naam Woonplaats Tijd
    1 Michiel Hulleman Abcoude 2:39:38
    2 Lennard Elenbaas Amsterdam 2:44:05
    3 Pascal van Norden Gouda 2:44:06

    Hafkamp Groenewegen De Ronde Venen Marathon – dames

    Naam Woonplaats Tijd
    1 Dieuwertje Bax Haarlem 3:24:35
    2 Angeli De Koning Maasland 3:26:48
    3 Wilma van der Geer Zwolle 3:27:10

    Regiobank Duomarathon

    Naam Woonplaats Tijd
    1 Gabri Hoogenboom/Xavier Crolla Hazerswoude-Rijndijk 2:51:29
    2 Leon van Prooijen/Marcel Maurits Boskoop 2:56:30
    3 Matthijs vd Wetering/Hayo den Boef Gouda 2:58:39

    10 km – heren

    Naam Woonplaats Tijd
    1 Gabriele Fantasia Amsterdam 35:42
    2 Erik Scheers Duivendrecht 36:39
    3 Bart Wassenberg Utrecht 37:19

    10 km – dames

    Naam Woonplaats Tijd
    1 Giuliana Caiti Amsterdam 39:35
    2 Corelien Kloek Bilthoven 40:12
    3 Lydia Korrel Ouderkerk aan de Amstel 45:36

Klik hier voor de volledige uitslagen